fbpx
Božena Pakalnienė

Božena

Finansų dirbtuves pasidovanojau sau Kalėdoms. Kodėl sulaukus 53 metų amžiaus, užauginus dukrą, atidirbus 35 metus, daug mačius, keliavus ir patyrus, neturėjus jokių rimtų finansinių krizių ar nesusipratimų- sugalvojau pasigilinti į piniginius reikalus? Nes, pabendravus su žmonėmis, kurie apie juos supranta- mane ištiko šokas, kad mano finansinis raštingumas lygus nuliui ir suėmė apmaudas, nes galėjau turėti visai kitokį, kokybiškesnį, ramesnį gyvenimą. Tuo pačiu laiku ištiko sunkesnis periodas profesinėje srityje, jaučiausi išsisėmusi, išsekusi fiziškai  ir svarbiausia- idėjomis. Atėjo aiškus laikas kažką keisti. O ką, kaip, kuria kryptimi – jokių minčių.

Tokia beviltiška būsena tęsėsi gal porą metų ir labai slėgė. Prieš kursų pradžią jokių stebuklų nesitikėjau, tiesiog norėjau išgirsti profesionalių žinių ir patarimų, kurias gal galėsiu pritaikyti savo gyvenime. Visa tai gavau su kaupu ir dar daugiau! Pirmiausia- labai geras formatas. Trys lektorės, kiekviena savo srities asė, teorija ir praktika. Dalyvių nedaug, todėl gavau  dėmesio asmeniškai tiek, kiek man reikėjo. Užsiėmimų metu išmokau įvertinti visą savo turtą ir sekti jo pokyčius; išmokau taupyti taip, kur atrodė, kad niekada to padaryti neįmanoma; atidėti pinigų, kad visada turėčiau reikalingoms išlaidoms, net jei pajamos labai mažos; susipažinau su draudimo fondais ir skolinimo platformomis; kas tai yra pasyvios pajamos ir kaip nuostabu jas turėti; sužinojau visą teisybę apie mokesčius, kaip juos teisingai sumokėti ir nepermokėti (o tai atsitinka labai dažnai)…

Atskirai noriu paminėti dirbtuvių temą, skirtą suvokti, kad pinigai visų pirma yra energija. Ir kaip visas energijas, pinigus galima pritraukti arba atstumti. Praktikų metu aš išmokau nebijoti svajoti ir netgi medituoti pinigų gausą! Svajoti drąsiai ir nesikuklinant! Ir štai čia atsitiko tikras stebuklas, kurio nesitikėjau. Galvoje atsirišo ir pasileido minčių bei idėjų srautas…. Dabar turiu realų planą, kurį nuosekliai, ramiai, be jokios įtampos( dar vienas stebuklas) vykdau ir tikiu, kad viskas bus SUPER! Ir per ateinančias Kalėdas su dirbtuvių merginomis iššausim šampaną, nes tikiuosi, galėsiu pasigirti apčiuopiamais rezultatais. Linkiu „Finansų pokyčių dirbtuvėms” kuo geriausios kloties ir gausos, nes tos 8 paskaitos realiai pakeitė mano mąstymą bei veiksmus ir netgi ne vien finansų srityje.