fbpx

   Jei jūs esate darbdavys ar vadovas, manau, susiduriate su darbuotojų skatinimo programomis. Kiekvienais metais pravartu pagalvoti apie darbuotojus ir jų lojalumą įmonei bei žinoma jų rezultatų gerinimo skatinimą. O kas gi būtų prieš jei jo darbas būtų ne tik pagirtas žodžiu, o kartu įvertintas ir labiau materialiomis priemonėmis. Tikiu, kad esate tas darbdavys, kuris rūpinatės kad jūsų kolektyvas ne tik išliktų lojalus jums, rodytų puikius rezultatus, o kartu ir didžiuotųsi dirbdamas vienoje komandoje su jumis.

Tikiu, kad didelė dalis darbdavių išleidžia pakankamai įspūdingus pinigus samdydami profesionalus padėsiančius nustatyti kas motyvuoja kolektyvą ir sudarytų motyvacinę sistemą bei pasiūlytų įvairius komandos formavimo reginius ar pan.

Aš savo ruožtu noriu pristatyti inovatyvią motyvacinę priemonę – ji tiesiogiai susijusi su finansine nauda darbuotojui, kuri darbdaviui papildomai nekainuoja.

Įvairiausių mokslinių tyrimų išvados rodo, kad jei darbuotojas savo gyvenime susiduria su finansiniais sunkumais – jis praranda iki 50% darbo našumo, o ką jau kalbėti apie susikaupimą ir motyvaciją dirbti. Priežastys šiai būsenai gali būti labai įvairios ir kiekvienas labai skirtingai į jas reguoja ir juo labiau labai įvairiai geba su jomis susitvarkyti. Vieniems tai gali tapti egzistenciniai klausimai, o kiti galbūt tiesiog gyvena viršydami savo pajamas ir tiesiog negeba efektyviai sudėlioti pajamų ir išlaidų stulpelių. Tokiu atveju gali užklupti bejėgiškumo jausmas, nes pripažinti, kad kažkas 21- ame amžiuje nemoka tvarkyti savo finansų būtų tolygu apsijuokti prieš visą tautą.

Aš noriu padėti!!! Aš galiu padėti šį klausimą išspręsti darbuotojo ir darbdavio naudai taip užtikrinant ne tik abipusią naudą, bet ir darbuotojo lojalumo ir pagarbos jausmą darbdavio atžvilgiu. Aš galiu padėti tinkamai įsivertinti ne tik ilgalaikių perspektyvų naudą, bet ir tinkamai pažvelgti į metinių planų realumą. Mano siekis – prisidėti prie sąmoningų įmonių vadovų bei savininkų, kurie nori padėti sukurti finansinį aiškumą darbuotojų gretose bei jų finansų valdymo įrankiuose. Aš siūlau ir papildomą įrankį, kuris darbdaviui nieko nekainuoja, o darbuotojas gauna ilgalaikės motyvacijos akstiną.