fbpx

Finansinė sėkmė priklauso nuo mąstymo

Pastebėjote, kad yra žmonių, kurie moka daryti pinigus tarsi iš oro? Kad ir kokios būtų gyvenimo aplinkybės, kad ir kokie iššūkiai pasitaikytų jų kelyje – jie kas kartą stojasi ir labai greitai ne tik grįžta į buvusį tašką, bet pakyla netgi aukščiau.

O būna ir priešingai. Dirba žmogus per 3 darbus be išeiginių, miegodamas maksimum po 5 valandas per parą, o pinigų kaip trūko, taip ir trūksta.

Kodėl gi vieni gyvena gausoje, o kiti niekaip negali išlipti iš nepritekliaus ar netgi peržengti skurdo ribos?

1) Ribojantis įsitikinimai

Jeigu nuo pat vaikystės žmogus girdėjo, kad: „visi turtuoliai aferistai ir vagiai”, „ne visi gali būti turtingais”, „didelių pinigų neįmanoma užsidirbti”, jis ir nesistengs išbristi iš skurdo ribos, neieškos galimybių, nes viskas jam atrodys beprasmiška ir nepasiekiama.

2) Reakcijos į nesėkmes

Pats primityviausias ir populiariausias pavyzdys apie reakcijas į nesėkmes yra vaikas, kuris mokosi vaikščioti. Kas būtų, jeigu po pirmo nukritimo jis daugiau nebandytų stotis ir eiti? Teisingai, jis niekada neišmoktų vaikščioti. Lygiai taip pat ir su pinigais. Jeigu, pavyzdžiui, turint blogą investavimo ar uždarbiavimo patirtį žmogus net nebando daugiau investuoti ar uždarbiauti – jam tikrai niekada nepavyks. Dar linksmiau, kai žmogus net nebandęs atlikti jokių veiksmų „užbrokuoja” visas galimybes, nes kaimynas Petras bandė ir jam nepavyko.

3) Nėra konkretaus tikslo

Ar kada nors matėte žmogų, kuris uždirba turėdamas konkretų tikslą? Tikslą išvažiuoti svajonių atostogų, įsigyti svajonių būstą ar prabangų automobilį? Arba kilnų tikslą surinkti pinigus tarkim artimo žmogaus gydymui? Jiems tikrai lengvai ir greitai pavyksta uždirbti norimas sumas. Visai kitaip yra tada, kai pinigai uždirbami tiesiog dėl uždirbimo. Jokių tikslų, ambicijų, poreikių. Duonai ir sviestui didelių sumų nereikia.

Jeigu jaučiate nuolatinę pinigų stoką, rekomenduoju pagalvoti, ar nematote paminėtuose punktuose savo situacijos ir tada imtis atitinkamų veiksmų.

O norėdami, kad veiksmai būtų efektyvesni ir tikslingesni – kviečiu į 8 savaičių finansų dirbtuves.

Registruokitės paspaudę žemiau esančią nuorodą:

3 komentarai apie “Finansinė sėkmė priklauso nuo mąstymo”

  1. Atgalinis pranešimas: Investavimas: Kodėl tai yra svarbu ir ką turėtumėte žinoti? - Finansiniai tikslai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *