fbpx

KAIP AŠ ATSIDŪRIAU DRAUDIME

Dar besimokydama mokykloje buvau „įsimylėjusi“ mokytojas ir šią profesiją. Iš pradžių tai buvo pradinių klasių mokytoja, o paskui matematikos. Įsivaizdavau, kaip aš būdama suaugusi lygiai taip pat stovėsiu prieš klasę ir dalinsiuosi žiniomis.  Iki tol…kol man prasidėjo paauglystė.

Būdama paaugle kažkokiu būdu sugebėjau „pažiūrėti į save iš šono“… ir supratau, kad su tokiais vaikais, kaip anuomet buvau aš, dirbti nenoriu. Prasidėjo naujos „savęs paieškos“.

Kadangi turėjau poreikį gražiai atrodyti, sugalvojau, kad padėsiu sau ir kitoms moterims skleisti savo grožį per drabužius. Išėjau iš pagrindinės mokyklos į siuvėjų mokyklą. Kitaip tariant „profkę“. Mokytojai buvo šoke, juk mokiausi gerai ir galėjau pretenduoti į kažką „rimtesnio“, bet man nerūpėjo, kokią mano ateitį mato kiti. Man svarbu buvo daryti tai, kam jaučiu vidinį pašaukimą.

Visgi padirbus kurį laiką siuvimo sferoje, suvokiau, kad man trūksta laisvės, augimo, bendravimo. Paskui sekė darbas logistikoje, du neakivaizdžiai pabaigti mokslai, darbas buhalterijoje…  Blaškiausi tol, kol neįgyvendinau savo vaikystės svajonės – mokyti skaičiuoti ir dauginti. Tik dirbu ne mokykloje su vaikais, o su suaugusiais žmonėmis, kurie nori išmokti finansinio raštingumo.

Šiandien esu: asmeninių finansų konsultantė, priklausoma gyvybės draudimo konsultantė, būsto paskolų konsultantė, sertifikuota investavimo konsultantė, lektorė, praktinių finansų dirbtuvių įkūrėja.

Čia patenkinu savo poreikius: turiu laisvę rinktis dirbti kada noriu ir kur noriu bei pripažinimą, o kas svarbiausia – dalinuosi su kitais žmonėmis sukauptų žinių bagažu bei patirtimi.

Neapsieina ir be iššūkių. Nėra lengva įveikti pirmą žmogaus pasipriešinimą. Juk dažnas, net ir tas kuris nemoka taupyti, galvoja, kad jis moka elgtis su pinigais. O ką jau kalbėti apie gyvybės draudimą.

Dirbu šioje srity jau 8 metus ir nepaisant visko, mano tikėjimas šiuo produktu tik didėja.

Esu laiminga, kad atradau savo vietą po saulę, savo dirbamame darbe matau begalinę prasmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *